Customer Quality gyakornok
29 Nov
Bicske, Fejér megye
0 Ftmegegyezés szerint

A Vincotech Hungária Kft. bicskei csapatába keresünk azonnali kezdéssel Customer Quality gyakornokot!

Feladatok:

- Vevői reklamáció kezelés

- Hibaelemzésben való aktív részvétel

- Analízisek koordinációja

- Statisztikai elemzések, kimutatások készítése

- Adatbázis kezelés

- A Vevői Minőségbiztosítási Osztály munkájának támogatása.

Fontos, hogy legyen aktív vagy passzív, nappali hallgatói jogviszonyod és legalább heti 3 napot tudj vállalni és hosszú távon gondolkozz (legalább fél év).

Kiemelkedő fizetés, bejárás és melegétkezés támogatás! (15 Ft/km a telephely és a lakcím kétszeres távolságára ill. 110 Ft/ledolgozott nap étkezési támogatás)

Elvárások:

- Műszaki területen folyamatban lévő nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Villamosmérnök és Minőségbiztosítási tanulmányok előnyt jelentenek

- Angol nyelv ismeretet írásban

- Microsoft Office ismeret

- Minőségbiztosítási szemlélet, elemző készség, analitkus képesség

- Legalább heti 3 nap vállalása

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a toth.bettina@onejob.hu címen.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely