Customer Quality gyakornok
23 Jul
Bicske, Fejér megye
1400 Ft/óra (Bruttó)

Customer Quality gyakornok pozíció!

A Vincotech Hungária Kft. bicskei csapatába keresünk azonnali kezdéssel Customer Quality gyakornokot!

Feladatok:

- Aktív részvétel a vevői reklamációk kivizsgálásában;

- Hibaelemzésben való aktív részvétel;

- Analízisek koordinációja;

- Statisztikai elemzések készítése a folyamat és termék kvalifikációkhoz;

- Adatbázis kezelés;

- Hiba statisztikák készítése mérnökségeknek;

- Adatelemzések készítése a különböző folyamat fejlesztések indításához;

- SPC rendszer kezelése (csak process quality-n);

- A Vevői Minőségbiztosítási Osztály munkájának támogatása vevői vagy folyamat oldalról.

Fontos, hogy legyen aktív vagy passzív, nappali hallgatói jogviszonyod és legalább heti 3 napot tudj vállalni és hosszú távon gondolkozz (legalább fél év).

Elvárások:

- Műszaki vagy területen folyamatban lévő nappali tagozatos hallgatói jogviszony;

- Angol nyelv ismeretet (főként írásban);

- Statisztikai módszerek ismerete;

- Microsoft Office ismeret, Excel haladó szintű ismerete;

- Minőségbiztosítási szemlélet, elemző készség, analitkus képesség;

- Kíváncsiság és proaktivitás;

- Legalább heti 3 nap vállalása (hosszútávú elköteleződés).

Juttatások:

- 1400 Ft/ óra Bruttó

- Cafeteria

- Bejárási támogatás

- Ingyenes konditerem

- Gyógytornász

- Személyiedző

- Céges rendezvények

Munkavégzés helye: Bicske, Vincotech

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a szucs.bettina@onejob.hu címen.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.