Fejlesztőmérnök gyakornok - Applikáció
29 Nov
Bicske, Fejér megye
1400 Ft/óra (Bruttó)

A Vincotech Hungária Kft. bicskei csapatába keresünk azonnali kezdéssel Fejlesztőmérnök gyakornokot!

Feladatok:

- Félvezető és teljesítményelektronikai modulok modellezése és szimulációja

- Termékfejlesztési folyamat során használt software-ek fejlesztése

- Új komponens bevezetési folyamat támogatása

- Mérési és tervezési adatok kezelése

- Szimulációk, adatelemzések és adatbázis kezelés

Elvárások:

- Valamely alap software/programozási nyelv ismerete (SQL - NoSQL, Python, C#, Node.JS, LabView)

- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

- Pontos és precíz munkavégzés

- Gyors, flexibilis és analitikus gondolkodásmód

- Kolaboratív és agilis szemléletmód (Scrum, Kanban)

Fontos, hogy legyen aktív vagy passzív, nappali hallgatói jogviszonyod és legalább heti 3 napot tudj vállalni és hosszú távon gondolkozz (legalább fél év).

Kiemelkedő fizetés (br. 1400 Ft/óra), bejárás és melegétkezés támogatás! (15 Ft/km a telephely és a lakcím kétszeres távolságára ill. 110 Ft/ledolgozott nap étkezési támogatás)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a toth.bettina@onejob.hu címen.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely