Fejlesztőmérnök gyakornok
20 May
Bicske, Fejér megye
1700 Ft/óra (Bruttó)

Fejlesztőmérnök gyakornoki diákmunka!

Azonnali kezdéssel Fejlesztőmérnök gyakornokot keresünk!

Feladatok:

- Félvezető és teljesítményelektronikai modulok modellezése és szimulációja

- Új komponens bevezetési folyamat támogatása

- Mérési és tervezési adatok kezelése

- Szimulációk, adatelemzések és adatbázis kezelés

- Komponensek műszaki kiértékelő és összehasonlító riportok készítése

Elvárások:

- Elektromos alkatrészek működésének ismerete

- Elektromos mérési eljárások ismerete

- Pontos és precíz munkavégzés

- Gyors, flexibilis és analitikus gondolkodásmód

- Kolaboratív és agilis szemléletmód

- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Juttatások:

- Bruttó 1700 Ft/ óra

- Cafeteria

- Bejárási támogatás

- Ingyenes konditerem

- Gyógytornász

- Személyi edző

- Céges rendezvények

- Kirándulások

Munkavégzés helye: Bicske, Vincotech

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a szucs.bettina@onejob.hu címen.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.