Adminisztratív munka
13 Jan
VIII. kerület, Budapest
1000 Ft/óra (Nettó)

Adminisztratív feladatok ellátására keresünk munkatársat a OnE Job Iskolszövetkezet csapatába!

Feladatok:

- kapcsolattartás diákokkal és cégekkel

- adatbázis kezelése, naprakészen tartása

- diákok beléptetésének ügyintézése: online felületen történő regisztrációs folyamat segítése, munkavállaláshoz szükséges papírok előkészítése, dokumentálása, ellenőrzése

- papírok előkészítése alárásra, szkennelés

- facebook üzenetek megválaszolása, FB csoport kezelése

- központi e-mail cím kezelése

- jelöltek előszűrése telefonon

- postázás

- leendő partnerek felkutatása

Elvárások:

- képesség önálló munkavégzésre

- jó kommunikációs képesség

- precíz munkavégzés

- jó problémamegoldó képesség

- elhivatottság

- nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő: hétköznap rugalmasan megállapodás szerint

Jelentkezés: e-mailben (leposa.peter@onejob.hu) fényképes önéletrajz küldésével

Kapcsolattartó

Leposa Péter