Toborzási adminisztrátor, marketing munkatárs
16 Sep
VIII. kerület, Budapest
1500 Ft/óra (Bruttó)

HR toborzó feladatok ellátására keresünk munkatársat a OnE Job Iskolszövetkezet csapatába!

Feladatok:

- jelöltek felkutatása online felületeken, adminisztrációs belső adatbázisban

- kapcsolattartás diákokkal, munkák ajánlása számukra telefonon és e-mailen

- meglévő FB csoport és oldal kezelése, posztok készítése, csoport és követői létszém növelése

- megjelenés rendezvényeken, ott toborzási feladatok ellátása

- hírlevél készítése

- jelöltek előszűrése telefonon

- új hirdetési lehetőségek felkutatása, kapcsolatépítés

Elvárások:

- képesség önálló munkavégzésre

- jó kommunikációs képesség, nyitott személyiség

- jó problémamegoldó képesség

- elhivatottság

- nappali tagozatos jogviszony

- kreativitás

Előny:

- hasonló területen szerzett tapasztalat vagy tanulmányok

Munkaidő: hétköznap rugalmasan megállapodás szerint, később lehetőség otthoni munkavégzésre

Jelentkezés: Önéletrajz küldésésvel a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen vagy a weboldalon

enlightenedGyors kérdésed lenne és unod a az e-mailezést, írj Facebook profilomra a közvetlen kapcsolattartás érdekében.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Kapcsolattartó

Tóth Bettina