Recepcióst keresünk napi 4 órában
10 Sep
IX. kerület, Budapest
2118 Ft/óra (Bruttó)

Recepciós feladatok ellátására keresünk egy diákot a BP Hungary budapesti irodájába.

Állandó munka, várhatóan napi 4 órában

Munkavégézs helye: BP irodaház 1095 Budapest, Soroksári út 32-34, Reception B

Recepciós munkaköri feladatok:

  • A recepcióra érkező vendégek, látogatók, beszállítók fogadása
  • Az irodaházba történő be és kilépésekhez szükséges regisztráció és adminisztráció elvégzése
  • Belépőkártyák előkészítése, átadása, szükséges jogosulságok beállítása
  • Az irodaházba érkezők segítése, útbaigazítása
  • Recepció rendezett környezetének folyamatos biztosítása
  • Telefonhívások fogadása és megválaszolása
  • Taxi rendelések intézése
  • Nyilvántartások vezetése, riportok készítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a biztonsági szolgálattal valamint a recepciós kollégákkal

Munkaidő:

Munkanapokon: várhatóan munkanapokon 15:00-19:00

Munkavégzés helye:

Budapest IX. ker.

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó készség
  • Rugalmasság
  • Microsoft office magabiztos használata
  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás - középfok

Szolgáltató központú hozzáállás és ügyfélközpontúság elengedhetetlen követelmény.

Amit kínálunk:

  • Európai irodai környezet
  • Versenyképes jövedelem

A jelenktezéshez küldd el az önéletrajzodat a hollos.anett@onejob.hu címre

Elvárások
Angol nyelv
Jó kommunikációs képesség
Jó szervezőképesség
Pontos, precíz munkavégzés

Kapcsolattartó

Hollós Anett