Animátor - Buborékfoci játékvezető
08 Sep
, Budapest
1412 Ft/óra (Bruttó)

Buborékfoci játékvezető álláslehetőség minden korosztály számára, beugrós illetve részmunkaidős munka, FIÚKNAK!

A beosztásodat te állíthatod össze, képesítés nem szükséges hozzá, mindent megtanítunk neked!

Feladat:

  • Az eszközök helyszínre szállítása céges autóval
  • Játékok felügyelete - kérés esetén levezénylése
  • A játék után az eszközök visszaszállítása a telephelyre

Elvárások:

  • angol társalgási szint
  • magyar társalgási szint
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • minimum munkavégzés 1 hónapban 5 játék

Amit kínálunk neked:

  • Rugalmas munkavégzés, nagyrészt hétköznap délutánonként illetve hétvégi napokon
  • Céges autó
  • Előrelépési lehetőségek - új ötletek támogatása
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Céges csapatépítők

Fizetés: bruttó 1.412 Ft/óra

Jelentkezés: Önéletrajz küldésésvel a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen vagy a weboldalon

enlightenedGyors kérdésed lenne és unod a az e-mailezést, írj Facebook profilomra a közvetlen kapcsolattartás érdekében.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Kapcsolattartó

Tóth Bettina