Tesztlabor gyakornok
05 Mar
Bicske, Fejér megye
1700 Ft/óra (Bruttó)

Teszt labor gyakornoki pozíció:

Azonnali kezdéssel  keresünk diákok Tesztlabor gyakornok pozícióba!

Feladatok:

  • Teljesítmény elektronikai alkatrészek, modulok előkészítése élettartam teszthez
  • Teszt berendezések kezelése
  • Teszt eredmények kiértékelése, ellenőrzése
  • Teszt eredmények adatbázisba rögzítése

Elvárások:

  • Villamosipari, elektronikai tanulmányok
  • Forrasztás, ragasztás technológia ismeretek
  • Elektromos méréstechnikában ismeretek
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre/ Microsoft Excel felhasználói ismerete

Juttatások:

  • Cafeteria
  • Bejárás és melegétkezés támogatás
  • Ingyenes konditerem
  • Gyógytornász
  • Személyi edző
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye: Bicske

Fizetés: 1700 Ft/óra Bruttó

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a szucs.bettina@onejob.hu címen.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.