Tesztmérnök gyakornok
30 Jul
Bicske, Fejér megye
1400 Ft/óra (Bruttó)

Tesztmérnök-gyakornok

Azonnali kezdéssel hosszabb távra (min. fél évre) keresünk diákokat Tesztmérnök gyakornok pozícióba

Feladatok:

/ Teljesítmény elektronikai alkatrészek, modulok előkészítése élettartam teszthez

/ Teszt berendezések kezelése

/ Teszt eredmények kiértékelése, ellenőrzése

/ Teszt eredmények adatbázisba rögzítése

Elvárások:

/ Villamosipari, elektronikai tanulmányok

/ Forrasztás, ragasztás technológia ismeretek

/ Elektromos méréstechnikában ismeretek

/ Pontosság, precizitás, rugalmasság

/ Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre/ Microsoft Excel felhasználói ismerete

Fontos, hogy legyen aktív vagy passzív, nappali hallgatói jogviszonyod és legalább heti 3 napot tudj vállalni és hosszú távon gondolkozz (legalább fél év).

Kiemelkedő fizetés, bejárás és melegétkezés támogatás!!

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a izso.gergely@onejob.hu címen.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely