HÁLÓZATI/MOBILTY MÉRNÖK GYAKORNOK
27 Mar
II. kerület, Budapest
1200 Ft (Nettó)

A Valkyr Informatikai Kft hálózati/mobility mérnök gyakornokokat keres.

A Valkyr IT biztonsággal és hálózatokkal foglalkozó, magyar tulajdonú rendszerintegrátor cég. Megoldásaink high-end technológiákra épülnek, melyek megvalósítása során a szoros gyártói kapcsolataink is rendelkezésünkre állnak. Ügyfélkörünk jellemzően a nagyvállalati és a kormányzati szektorokból kerül ki. Feladataink folyamatosan növekvő mennyisége hasonló mértékben kívánja meg bővülésünket létszám tekintetében is.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére: HÁLÓZATI/MOBILTY MÉRNÖK

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

A csapat tagjaként elsődlegesen vezeték nélküli (WiFi), vezetékes (LAN, WAN), mobil eszközök (Enterprise Mobility Management) menedzseléséhez kapcsolódó rendszerekkel zajlik a munkavégzés, mely kapcsán a feladatok az alábbi témakörök mentén mozognak:

  •  presales, azaz a kereskedő kollégák műszaki támogatása
  •  rendszerek tervezése, megvalósítása
  •  megvalósított rendszerek támogatása

 AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  •  felsőfokú informatikai szakirányú végzettség (vagy folyamatban levő)
  •  IT hálózatok és azok biztonsága iránti érdeklődés
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • ügyfélképes megjelenés és kommunikációs készség

 AMIT KÍNÁLUNK:

  • rugalmas munkaidő
  • folyamatos szakmai tréningek, képzések
  • szakmai konferenciákon, kiállításokon történő részvétel
  • fiatalos, modern munkakörnyezet és csapat
  • előrelépési lehetőség

Elvárt óraszám: 4-6 óra/nap

Elvárások
IT hálózatok ismerete
Angol nyelv
Informatikai végzettség/tanulmányok
Jó kommunikációs képesség

Kapcsolattartó

Hollós Anett