Szoftverfejlesztő integrációs tesztmérnök gyakornok (C++)
29 Nov
XI. kerület, Budapest
0 Ftmegegyezés szerint

Szoftverfejlesztő integrációs tesztmérnök gyakornokot (C++) kereüsnk az evosoft Hungary Kft-hez, a XI. kerületben.

Feladatok:

  • dinamikusan fejlődő egyedi tesztkörnyezet fejlesztése
  • szoftverhibák keresése, analizálása és dokumentálása
  • csapattagok támogatása
  • automatizált tesztszoftverek fejlesztése és karbantartása C++ nyelven

Elvárások:

  • C++ programozási nyelv legalább alapszintű ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • aktív, nappali hallgatói jogviszony
  • hosszú távú, folyamatos munkavégzés (legalább 20 óra / hét)

Előny:

  • alapvető tesztelési ismeretek
  • verziókövető rendszerek ismerete
  • német nyelvtudás
  • agilis szemlélet
  • script nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, kreatív problémafeltárást és -megoldást igénylő feladatok
  • fiatalos, dinamikus, gyorsan fejlődő csapat tagja lehetsz
  • betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre, kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel
  • rugalmas időbosztás lehetősége a szorgalmi- és vizsgaidőszak alatt
  • angol/német nyelvtudás továbbfejlesztése
  • nyugodt munkakörnyezet, barátságos légkör

Fizetés: A szolgálatató fogadójával megegyezés szerint.

Jelentkezés: önéletrajzzal a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely