Világítástechnikai gyakornok
29 Nov
XI. kerület, Budapest
1000 Ft/óra (Nettó)

Elektro Profi Kft-hez keresünk világítástechnikai gyakornokot

Feladatok:

  • Világítástechnikai mérnökök napi munkájának támogatása
  • Világítástechnikai projektek ajánlatainak kidolgozása
  • Javaslatok alternatív megoldásokra, kiváltásokra, ésszerűsítésre
  • A projektek koordinálásában való aktív részvétel,

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: XI. kerület, Fehérvári út
  • Munkakezdés: akár azonnal

Jelentkezés a weboldalon vagy a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen önéletrajzzal.

Elvárások
Világítástechnikai szakirányú tanulmányok
Logikus gondolkodásmód, precizitás, gyors tanulási készség, motiváltság
Kreativitás, pro aktivitás
Előnyt jelent
  • Világítástechnikai termékek, beszállítók ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás írásban

Kapcsolattartó

Izsó Gergely