Műszaki előkészítő gyakornok
31 May
Budaörs, Pest megye
1000 Ft/óra (Nettó)

Műszaki előkészítő gyakornokot keresünk a KAESER KOMPRESSOREN Kft.-hez.

Egy olyan műszaki csapat, akinek a hatóterülete a tervezéstől a megvalósításig tart, keres olyan munkatársakat, akik a folyamat részét képező műszaki feladatokat önállóan képesek ellátni.

Nálunk csúcsérték az önálló, kreatív munkavégzés képessége és a munkatársakhoz való kapcsolódási képesség. „Ahol az egyik abbahagyta, ott a másik folytatja”. Alá kell rendelődni az ügynek, ez az önállóság és az együttműködési képesség egyszerre. Tudni kell a célt látni, tudni kell csatárláncban dolgozni, úgy, hogy közben Mindenki specialista a maga területén. Nálunk a tudás hierarchiát kell betartani, belső vezéreltségű emberekre van szükségünk, nagy kreativitással.

A feladatok:

  • Prezentációk és műszaki segédletek készítése az Üzletkötők munkájának támogatásához
  • Alvállalkozói ajánlatkérésekhez kapcsolódó dokumentumok elkészítése (pl. műszaki leírások, helyszíni felmérések, adatgyűjtés stb.)
  • Műszaki vezető és a projektvezetők munkájának támogatása a kivitelezés megkezdésétől az átadásig (pl. anyagbeszerzés, műszaki egyeztetés stb.)
  • Kivitelezési munkálatokhoz kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése
  • Gyártmány dokumentációk készítése

A munkavégzés helye: Budaörs, de eseti kiküldetéssel az ország egész területén

Ezek miatt jó nálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • kiváló munkavégzési feltételek
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatalos, jó hangulatú műszaki csapat

Bér: 1.000,- Ft / óra

Elvárások
Precizitás
Gépészeti és gyengeáramú rendszerek alapfokú ismerete
Terhelhetőség, csapatmunkára való alkalmasság
Angol vagy német nyelvtudás
„B” kategóriás jogosítvány

Kapcsolattartó

Hollós Anett