Villamosmérnök gyakornok
31 May
VII. kerület, Budapest
1412 Ft/óra (Bruttó)

Villamosmérnök gyakornok

Erős- és gyengeráramú területen

Parnerünk alapvetően elektromos kivitelezés területén 35 kV-os feszültségszintig, Magyarországon és Németországban, valamint a környező országokban végez, fővállalkozási, tervezési, kivitelezési és karbantartási tevékenységet. Az általuk szerelt rendszerek magas műszaki és minőségi színvonalát segíti a Bicskén 5200 m2-en működő berendezésgyártó bázisuk, mely kis és középfeszültségű berendezéseket gyárt részben hazai, részben külföldi megrendelőknek, ismert világcégek készülékeinek, berendezéseinek felhasználásával.

Főbb feladatok, munkák:

  • tapasztalt villamosmérnökök irányításával ajánlatkérések műszaki kiértékelése és ajánlatok megalapozása, összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti minimum 20-24 munkaóra vállalása
  • MS Office magabiztos ismerete
  • műszaki irányú tanulmányok és szakmai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műszaki jellegű szoftverek (AutoCAD, TERC, EPLAN) ismerete

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • leigazolható szakmai gyakorlati idő
  • komoly és felelősségteljes feladatok, segítőkész csapat
  • széleskörű szakmai tapasztalat megszerzésének lehetősége
  • br. 1412 Ft/óra (25 év alatt bruttó = nettó)

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen vagy a weboldalon

? Gyors kérdésed lenne és unod az e-mailezést ? Írj Facebook profilomra a közvetlen kapcsolattartás érdekében.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Elvárások
Office ismeretek
műszaki irányú szakmai ismeretek
Előnyt jelent
  • műszaki jellegű szoftverek ismerete (pl. AutoCAD, TERC, EPLAN)

Kapcsolattartó

Tóth Bettina