Kereskedelmi asszisztens gyakornok
15 May
Kecskemét, Bács-Kiskun megye
1874 Ft/óra (Bruttó)

Kereskedelmi, értékesítési asszisztens

Utánfutó alkatrész forgalmazással foglalkozó parnerünkhöz keresünk kereskedelmi asszisztens gyakornokot, Kecskemétre.

Feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő vevőkkel angol és magyar nyelven
  • rendelések, reklamációk egyeztetése
  • önálló projektfeladatok
  • egyeztetés társrészlegekkel

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • terhelhetőség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • angol nyelvtudás
  • min. heti 3-4 nap vállalása (8-16 óra között, hétköznap)
  • MS Office programok ismerete

Előny:

  • német vagy francia nyelvtudás
  • műszaki beállítottság

Jelentkezés: toth.bettina@onejob.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Kadafalva-Heliport telep HRSZ 11751/1

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Kapcsolattartó

Tóth Bettina