Villamosmérnök gyakornok, Diósd
22 Nov
Diósd, Pest megye
1900 Ft/óra (Bruttó)

Villamosmérnök gyakornok

Partnercégünk a Mycom ammóniás kompresszorai révén a magyarországi hűtőipar jelentős szereplője a '80-as évektől kezdve. A Mayekawa Hungary Engineering Kft. szakmai stábja több mint 10 éve dolgozik együtt és képviseli a márkát, 2014 óta pedig a japán Mayekawa által tulajdonolt vállalatban teszi ugyanezt.

Főbb feladatok:

  • Hűtéstechnikai rendszerek megismerése
  • EPLAN P8-ban való rajzolás
  • Felügyeleti rendszerekből való adatgyűjtés
  • Felügyeleti rendszerek módosítása

Elvárások:

  • EPLAN P8-ban szerzett tapasztalat
  • SCADA felügyeleti szoftverekben szerzett tapasztalat
  • magyar nyelv kommunikációképes ismerete
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Ami előnyt jelent:

  • Angol nyelvű kommunikáció
  • Közép szintű villanyszerelői végzettség
  • Ipari hűtéstechnikában szerzett tapasztalat
  • Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki  és azon belül az Automatika vagy Energetikai szakirány hallgatója

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Valós szakmai gyakorlat
  • Bejárási támogatás - br. 18 Ft/km a lakóhely és munkahely közötti távolság kétszeresére számolva
  • Versenyképes jövedelem

Órabér: br. 1.900 - 2.000 Ft/óra (25 év alatt a nemzetgazdasági átlagkereset mértékéig SZJA adómentesség, tehát ez a nettó összeg); nettó 15 Ft/km bejárástámogatás

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen vagy a weboldalon önéletrajz feltöltésével

? Gyors kérdésed lenne és unod az e-mailezést ? Írj Facebook profilomra a közvetlen kapcsolattartás érdekében.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Kapcsolattartó

Tóth Bettina