HR gyakornok
27 Jul
Bicske, Fejér megye
1500 Ft/óra (Bruttó)

Bicskei csapatunk további növekedéséhez a következő pozícióra keresünk kollégát:

A Vincotech egy stabil, megbízható partner a félvezető alapú teljesítmény modulok fejlesztésében és gyártásában – ipari hajtás, megújuló energia és áramellátó alkalmazásokhoz -, mércét állítva mind a standard, mind az alkalmazás-specifikus megoldások területén. A Mitsubishi Electric  Corporation önállóan működő leányvállalataként, világszerte több mint 800 munkavállalót foglalkoztatva szállít gyors, rugalmas és vevő-központú megoldásokat, szolgáltatásokat és támogatást, hogy valóra váltsa vevői ötleteit.

Főbb feladataid:

  • HR osztály napi munkájának támogatása
  • Munkaügyi adminisztráció, szervezési és egyéb adminisztratív jellegű feladatok
  • Bevezető oktatási napokon való aktív részvétel
  • Havi riportok, statisztikák készítése

Amik szükségesek a pozíció betöltéséhez:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Hosszútávú elköteleződés
  • Precizitás, önállóság
  • MS Office ismerete előny
  • Magabiztos kommunikáció, problémamegoldó képesség, megbízhatóság
  • Heti 20-24 óra vállalása

Mit kínálunk?

  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető Bicskei munkavégzési hely
  • Bruttó 1500 forintos órabér (25 év alatt ez nettó)
  • Aktív betanítási folyamat, fejlődési lehetőség
  • Valós szakmai gyakorlat, hosszútávú munka- és karrierlehetőség
  • Utazási költségtérítés, lojalitás bónusz
  • Felszerelt konyha, dolgozói kantin reform ételekkel
  • 2 szintes konditerem személyi edzővel, gyógytornásszal

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen vagy a weboldalon

? Gyors kérdésed lenne és unod az e-mailezést ? Írj Facebook profilomra a közvetlen kapcsolattartás érdekében.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Elvárások
Office ismeretek

Kapcsolattartó

Tóth Bettina