Németországi tolmács gyakornok
27 Jul
0

Német tolmácsot keresünk Berlinbe

6 hónap Berlinben: szállás, ellátás, napidíj, utazás biztosítva

Partnerünk egy több mint 91 000 elkötelezett alkalmazottból álló globális csapat. Felelősnek tartják magukat a növekvő energiaigény kielégítéséért, miközben biztosítják éghajlatunk védelmét. Megőrizk 150 éves örökségünk legjavát, és feszegetik a lehetséges határokat. A fenntarthatóságra törekszenek, illetve a jövő technológiáira összpontosító innovációra, valamint a jövőre néző ajánlatok, portfólió és gondolkodásmód közötti átalakulásra. Partnerünk 90 országban kötelezte el magát a fenntartható, megbízható és megfizethető energia megvalósítása mellett.

Főbb feladatok:

  • Berlinben a gázturbina égőfej-gyártás területen dolgozó magyar kollégák nyelvi segítése.
  • Tolmácsolás, fordítás a gyár különböző egységeiben a gyártási területen.

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok(villamosmérnök, hegesztőmérnök, gépészmérnök, stb.)
  • kitűnő német nyelvismeret (műszaki szaknyelv ismerete előny)
  • terhelhetőség, precíz munkavégzés
  • irodai számítógépes programok (MS Office) magabiztos ismerete
  • jó szervező és interperszonális készségek
  • heti 40 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • 6 hónap Berlinben: szállás, ellátás, napidíj, utazás biztosítva
  • kezdetben munkavégzés helye Budapest, majd Berlin
  • modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség

Ha nem szeretnél lemaradni erről a szuper lehetőségről, akkor küldd el nekünk önéletrajzod és máris felvesszük veled a kapcsolatot! (toth.bettina@onejob.hu)

? Gyors kérdésed lenne és unod az e-mailezést ? Írj Facebook profilomra a közvetlen kapcsolattartás érdekében.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Elvárások
MS office alapos ismerete
Kitűnő német nyelvismeret
Előnyt jelent
  • Műszaki szaknyelv ismerete

Kapcsolattartó

Tóth Bettina