Gépészmérnök gyakornok
23 Jun
X. kerület, Budapest
1800 Ft/óra (Bruttó)

Gyere és csatlakozz egy 100%-ban magyar tulajdonú céghez, ahol a következőkben lehet részed:

Partnerünk a Dél-Dunántúl sikeres állatgyógyszer-forgalmazója. A fúzió célja az volt, hogy az új vállalat színvonalasabb szolgáltatásokat tudjon biztosítani ügyfelei számára. A cég fejlődésével partnereink száma, a cég forgalma, raktár- és logisztikai kapacitása, alkalmazottainak száma évről évre folyamatosan nőtt, így a cég mára Magyarország vezető állatgyógyszer-nagykereskedőjévé vált.

Főbb feladatok:

  • Kezelési utasítások készítése új berendezésekhez

  • Ugyanezen berendezések kvalifikálási dokumentációjának készítése

  • Gyártó berendezések készítménnyel érintkező belső felületének számolása

  • Karbantartási utasítások készítése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Tervező szoftver / rajzprogram használata (AutoCaAD)

  • Középszintű angol nyelvtudás szükséges

  • Nappali tagozatos, minimum harmadéves hallgató, heti 20-24 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés vár rád (Első hónapban 1700 Ft/óra, második hónaptól viszont br. 1800Ft/ óra)
  • Szakmai fejlődés lehetősége biztosított számodra
  • Fiatalos környezetben végezheted munkádat

Ha nem szeretnél lemaradni erről a szuper lehetőségről, akkor küldd el nekünk önéletrajzod és máris felvesszük veled a kapcsolatot! (toth.bettina@onejob.hu)

? Gyors kérdésed lenne és unod az e-mailezést ? Írj Facebook profilomra a közvetlen kapcsolattartás érdekében.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Elvárások
műszaki jellegű szoftverek ismerete (pl. AutoCAD)
Angol nyelv
MS office alapos ismerete

Kapcsolattartó

Tóth Bettina