Koktélbári bártender
04 Jun
VII. kerület, Budapest
1765 Ft/óra (Bruttó)

Szereted a pörgést? Oda vagy a koktélokért? Gyere, dolgozz egy belvárosi koktélbárban bártenderként!

Téged keresünk, ha lendületes, rendszerető és munkádra igényes vagy, érdekel a vendéglátás, vendégcentrikus vagy és egy fiatalos csapat tagja lennél.

Jatt és szervízdíj 50%-a az óradíjon felül a fizetés részét képezi!

Feladatok:

- pult előkészítés, tisztán tartása

- áruk, szirupok bepakolása, gyümölcs vágás

- folyamatos kommunikáció a kasszával és a felszolgálókkal

- zárás utáni feladatok ellátása (pult tisztítása, - mosása, szemét kivitel, stb)

Elvárások:

- koktél ismeret és gyakorlati tapasztalat

- precizitás, türelem, kedvesség, talpraesettség, igényes megjelenés

- nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- munka megkezdése előtti érkezés 5-10 perccel

Előny, de nem elvárás:

- nem dohányzó személy

- érvényes EÜ kiskönyv

Munkavégzés ideje:

- Hétfőtől vasárnapig 16:00 - 02:00 (nem szükséges minden napot vállalni)

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen, kérjük feltüntetni, hogy mely napokat tudod vállalni

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Kapcsolattartó

Tóth Bettina