Villamosmérnök/épületgépész adminisztratív munka
22 Feb
III. kerület, Budapest
1294 Ft/óra (Bruttó)

Villamosmérnök és épületgépész hallgatókat keresünk adminisztratív jellegű munkavégzésre

Szeretnél részt venni Magyarország elsőszámú építőipari vállalatának elit gépész/villamos csapatában? Gyere és nézd meg, hogy dolgoznak a profik!

Feladatok:

- adatgyűjtésben és elemzésekben való részvétel

- épületgépész munkájának napi támogatása

- szükség szeirnt előkészítői, anyag legyűjtési, árajánlat kérési és feldolgozási munka

Elvárások:

- villamosmérnök vagy épületgépész technikus vagy főiskolai/egyetemi szakirányon folytatott nappali tagozatos tanulmányok,  4-5 félévtől

- precíz, önálló munkavégzés

- tanulási hajlandóság

- heti minimum 4 nap vállalása, 6-8 órában

Amit parnerünk nyújt:

- magyar kivitelező piac megismerése

- sziklaszilárd szaktudás elsajátítása

- előkészítői feladatok megismerése

- diplomamunka megírásában történő segítségnyújtás

- végzés utáni munkavállalási lehetőségek

- szabad kantin és iroda használat, nagyvállalati kultúra megismerése

- remek jövőbeli referencia

Fizetés: bruttó 1294 Ft/óra

Jelentkezés: önéletrajzzal a weboldalon vagy a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Kapcsolattartó

Tóth Bettina