Éttermi kisegítő diák
08 Oct
VIII. kerület, Budapest
1176 Ft/óra (Bruttó)

Diákot keresünk Tavaszmező utcai gyorsbüfébe!

Feladatok:

- rendelés felvétele

- rendelék elkészítése

- általános konyhai- és éttermi feladatok ellátása, kisegítés

Téged keresünk, ha

- lendületes vagy

- érdekel a vendéglátás

- egy fiatal csapat tagja lennél

- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel

Munkaidő: első sorban heti vállalás alapján, hétfőtől péntekig 10:30 - 14:00 (+ - 30 perc)

Jelentkezés: a weboldalon feltöltött önéletrajzzal vagy a toth.bettina@onejob.hu e-mail címre küldve.

A munkavégzéshes egészségügyi kiskönyv szükséges, melynek megszerzésében tudunk segítséget nyújtani.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.

Előnyt jelent
  • Vendéglátós tapasztalat

Kapcsolattartó

Tóth Bettina