Gyakornoki állás műszaki területen
20 Nov
Budaörs, Pest megye
1615 Ft/óra (Bruttó)

Diákokat keresünk projektek vezetésére WCM pillérekhez!

A világ vezető csomagolóanyag gyártó vállalataként munkatársaink emberek millióinak életét segítik innovatív és biztonságos élelmiszercsomagolások gyártásával, mi pedig nemzetközi munkakörnyezetet, versenyképes jövedelmet és kimagasló béren kívüli juttatásokat kínálunk számukra.

Mit jelent a WCM?

WCM (World Class Manufacturing) nem más, mint a világszínvonalú termelésre való törekvés. Gyakorlatilag egy olyan Teljes Körű Hatékony Karbantartási (Total Productive Maintenance, TPM) rendszer, amely a termelés megbízhatóságának fejlesztésére fókuszál. Hiszünk abban, hogy mindig van mit fejleszteni, legyen szó az emberek tudásáról, a gépekről vagy  a folyamatokról.

Preferált szakok:

  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Biztonságtechnikai mérnök
  • Könnyűipari mérnök
  • Műszaki menedzser

Mi lesz a feladat?

  • WCM Alapismeretek elsajátítása
  • Pillérspecifikus projektek irányítása
  • Negyedéves auditokon prezentálás
  • Pillérmunka támogatása

Mit adunk / kínálunk mi?

  • Kiemelkedő diákbért
  • Napi bruttó 1000Ft-os étkezési hozzájárulást
  • Céges buszjáratot a belvárosból
  • Laptopot a napi munkához
  • Releváns szakmai tapasztalatot, people- és projektmenedzsment elsajátítását
  • Igényes munkakörnyezetet
  • Végtelen kávét és ingyenes konditerem használatot

Mit várunk el?

  • Legyen aktív hallgatói jogviszonyod és érdekeljen a műszaki/termelési terület
  • Dolgozz nálunk legalább heti 3 munkanapot, de minimum heti 20 órát
  • Tervezz hosszabb távra, de legalább 6 hónapra
  • Aktív angol nyelvtudást
  • Microsoft Office csomag ismeretét
  • Legyél nyitott és ne ijedj meg az új feladatoktól

Jelenleg nyitott pillérjeink:

  • Safety
  • Quality
  • Planned maintanence (PM)

Kapcsolattartó

Izsó Gergely