Osztályos kommunikációs koordinátor
05 Sep
XI. kerület, Budapest
1400 -1800 Ft/óra (Bruttó)

Budapesti irodánkba keresünk diákot kommunikációs koordinátor pozícióba.

Feladatok:

  • Proaktív módon vezeti a kommunikációt osztályon belül és kívül

  • Támogassa az osztály vezetésének mindennapi kommunikációját az egész szervezetben

  • Támogassa az osztály márkanevét és tervezési elemeit

  • Kezelje az osztály marketing elemeit (belső és külső hírlevelek, blogok)

  • Kezelje a kommunikációs csatornák tartalmát

  • Az osztály külső képviseletének támogatása (városházi találkozók, állásbörze, külső és belső találkozók stb.)

  • Kezelje kapcsolatait a központi marketing tevékenységekkel

  • Kezelje a kapcsolatokat a vállalat felső vezetésével

Követelmények:

  • Jó angol nyelvtudás (B2 és felette)

  • Barátságos, nyitott és megoldásközpontú személyiség

  • Proaktív munkastílus

  • Nagyon jó készségek rendezvények és találkozók szervezésére és megtartására

  • Kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban)

Előnyök:

  • Kommunikáció, marketing, PR szakon szerzett diploma

  • Jó német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívó feladatok

  • Tanulás munkatársaktól, tréningek

  • Fiatal és dinamikus csapat

  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatok megszerzésére

Amennyiben fent említett képességek birtokában vagy és szeretnél egy fiatalos, lendületes csapathoz tartozni jelentkezz itt vagy küld el fényképes önéletrajzodat az izso.gergely@onejob.hu címre.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely