Beágyazott szoftvermérnök gyakornok
05 Sep
XI. kerület, Budapest
1400 -1800 Ft/óra (Bruttó)

Budapesti irodánkba keressük új kollégánkat Beágyaszott szoftvermérnök gyakornoki pozícióba. Ha egy fiatalos, lendületes csapathoz szeretnél tartozni és a szükséges képességek birtokában vagy ne habozz jelentkezz.

Feladatok:

  • Update SW designs, update SW unit tests
  • Innovációval kapcsolatos változások implementálása
  • C forráskód karbantartása
  • Dokumentáció karbantartása
  • Tesztkörnyezet karbantartása (hardware és szoftver)
  • Technikai megbeszélésen és áttekintésben aktív részvétel
  • Akítv részvétel az agilis csapatban

Elvárások:

  • Releváns alapképzés
  • Folyékony angol és/vagy német nyelv
  • Szisztematikus, pontos munka rutin, tanulási hajlandóság, képesség egyedül dolgozni, agilis hozzáállás

Előnyök:

  • Tapasztalat C programozásban
  • Tapasztalat beágyazott rendszerekben
  • Második idegennyelv (angol vagy német)
  • Szkript nyelvek ismerete

Ha magadra ismertél jelentkezz itt az oldalon vagy küld el fényképes önéletrajzodat az izso.gergely@onejob.hu címre.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely