TIA Portal WinCC rendszertesztelő gyakornok
10 Jul
XI. kerület, Budapest
1400 Ft/óra (Bruttó)

Budapesti irodába keresünk új munkatársat egy dinamikusan fejlődő cég csapatába. Ha nem csak dolgozni szeretnél, hanem szakmailag is fejlődni és egy olyan csapatba tartozni, ahol élmény a munka itt a helyed.

Feladatok:

  • Aktív támogatás piaci bevezetés előtt álló SIEMENS TIA Portal HMI rendszerek manuális és automatizált tesztelésében
  • Tesztautomaták készítésének támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú villamosmérnöki tanulmányok
  • Automatizálási rendszerek ismerete (STEP7, WinCC)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Gyors, analitikus és kreatív gondolkodás, proaktív hozzáállás
  • Heti 20-30 óra

Előny:

  • Egyéb SCADA rendszerek, valamint egyéb PLC fejlesztőeszközök és programnyelvek ismerete
  • Objektum orientált programozási gyakorlat (C++, C#, vagy Java)

Amit kínálunk:

  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a munka jelentkezz itt a honlapon vagy küld el fényképes önéletrajzodat az izso.gergely@onejob.hu címre.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely