Épületvillamossági gyakornok
16 May
XI. kerület, Budapest
1765 Ft/óra (Bruttó)

Az áram erős oldalán állsz? Tudod mi az a nyomvonal terv? És már legalább haramdéves vagy az egyetemen?

Ha érdekel és van tapasztalatod AutoCadben épületvillamosságban, akkor jelentkezz a pozícióra. A tervezőkmérnökökkel együttműködve szerezhetsz tapasztalatot.

Részletek lentebb

Ellátandó feladat leírása:

Épületvillamossági tervezéshez kapcsolódó feladatok: műszaki rajzok készítése tervezői utasítások és tervező felügyelete alatt (nyomvonal tervek, rendszer tervek, világítás tervek, műszaki leírások stb.)

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok legalább harmadéves villamosmérnök, erősáram szakirány
  • épületvillamossági ismeretek, AutoCad használat, Microsoft Word és Excel ismeret
  • Precizitás, csapatmunka
  • Nyelvtudás: angol alapfokon
  • Min.20 óra , ideális 40 óra
  •  munkaidő: hétköznapokon  8:00 - 17:00
  • Munkavégzés helye: XI.ker

Munkakörnyezet:

  • felszerelt irodai környezet, minden eszköz biztosított a munkához
  • ásványvíz és kávé fogyasztás biztosított
  • ebédlőben pihenő kanapé és darts is található
  • Családias nyugodt környezet

Egyéb:

Diploma munkában, szakdolgozat bírálatban tudunk segíteni.

Az épületvillamossági tervezés minden területén - családi házaktól a több 10ezer nm-es ipari és irodai épületek - nagy tapasztalatunk van. Lehetősége lesz megtanulni a szakmában legelterjedtebb tervező szoftverek használatát.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely