IT biztonsági munkatárs
30 Apr
II. kerület, Budapest
1412 Ft/óra (Bruttó)

Gyakornokot keresünk a Valkyr Informatikai Kft-hez IT biztonsági munkatárs pozícióba.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A csapat tagjaként elsődlegesen tartalomszűrő, adatszivárgás megelőző, alkalmazás tűzfal, valamint “klasszikus” tűzfal rendszerekkel zajlik a munkavégzés, mely kapcsán a feladatok az alábbi témakörök mentén mozognak:
  • presales, azaz a kereskedő kollégák műszaki támogatása
  • rendszerek tervezése, megvalósítása
  • megvalósított rendszerek támogatása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettség (vagy folyamatban levő tanulmányok)
  • IT biztonság iránti érdeklődés
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • IT biztonsági szakirányú végzettség/képzettség vagy tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes alapfizetés, bónusszal kiegészítve
  • rugalmas munkaidő
  • folyamatos szakmai tréningek, képzések
  • szakmai konferenciákon, kiállításokon történő részvétel
  • fiatalos, modern munkakörnyezet és csapat
  • előrelépési lehetőség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Pályakezdő/ friss diplomás

Leginkább végzés közeli diákokat keresünk, akik napi 6-8 órában tudnak dolgozni.

JELENTKEZÉS: küldd el az önéletrajzodat a hollos.anett@onejob.hu címre

Kapcsolattartó

Hollós Anett