Fogyasztásmérő leolvasó
10 Apr
, Budapest
1136 Ft/óra + bónusz (Bruttó)

Fogyasztásmérő leolvasókat keresünk Budapest és környékén

Nyárra keresel munkát?

Nem szeretnél a 4 fal között gubbasztani egész nyáron, de szeretnél pénzt keresni?

Akkor ezt a munkát neked találták ki. Jelentkezz fogyasztásmérő leolvasónak!!

Feladatod a fogyasztásmérők leolvasása lesz Budapest és környékén. Önálló és független munkavégzés. Hétköznap 7-20 óra között kötetlen munkaidőben kell a feladatot elvégezni. A munkádat okostelefonnal, alapbérrel és teljesítmény alapú plusz jutalékkal támogatják. Saját autó vagy robogó elény, de nem feltétel.

Feladatok:

  • Fogyasztásmérők leolvasása, lejelentése

Elvárások:

  • 18 év feletti nappali vagy nappali passzív jogviszonyú hallgató
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Udvarias magatartás
  • Jó tájékozódási képesség

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó vagy robogó

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a munka küld el fényképes önéletrajzodat az izso.gergely@onejob.hu címre vagy jelentkezz az oldalon.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely