PLC rendszertesztelő gyakornok
31 Jan
XI. kerület, Budapest
1200 -1800 Ft/óra (Bruttó)

Szeretnéd megismerni azokat a SIEMENS S7-es eszközöket, amik a világ legnagyobb, legfejlettebb gyárait irányítják?

Szeretnél egy olyan szakértői csapat tagja lenni, ahol a napi munkád során folyamatos kihívásokkal találkozhatsz?

Szeretnél olyan kulturált laborkörnyezetben dolgozni, ahol az állandó szakmai fejlődés mellett még jól is érzed magad?

Ha IGEN a válaszod, olvasd el ajánlatunkat!

Budapesti fejlesztő cég keres

PLC rendszertesztelő gyakornokot azonnali kezdéssel.

 A jelölt feladata:

  • A Siemens S7 PLC termékcsalád tesztelésének támogatása

  • Részvétel a PLC-k teszteléséhez használt szoftverek tervezésében, elkészítésében

  • Részvétel a tesztkörnyezet kiépítésében

    Elvárások:

  • Folyamatban lévő Felsőfokú szakirányú (villamosmérnöki, mérnök informatikus) végzettség

  • PLC programozási ismeretek

  • Angol kommunikációképes nyelvismeret és szakirodalom értése

    Előny:

  • Siemens S7-300/400/1500 PLC termékcsaládok ismerete

  • Siemens Step7 /TIA Portal termékcsaládok ismerete

  • MS Windows 7, MS-Office ismeretek

  • C++/C# programozói ismeretek

    Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladat

  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat

  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely

Bérezés: Képességekhez mérten bruttó 1200-1800 Ft/óra között

Jelentkezés: Weboldalon vagy fényképes önéletrajzzal az izso.gergely@onejob.hu címen.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely