Szoftverfejlesztő gyakornok
31 Jan
XI. kerület, Budapest
1200 1800 Ft/óra (Bruttó)

Budapesti fejlesztő cég keres

Szoftverfejlesztő gyakornokot azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Hajtástechnikai rendszer UI fejlesztésében és tesztelésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő villamosmérnöki vagy mérnökinformatikai tanulmányok
  • Aktív vagy passzív nappali jogviszony
  • AngularJS, Javascript és/vagy egyéb web-es technológiák ismerete
  • Angol nyelvismeret

Előny:

  • Verziókövető rendszerek ismerete (GIT, ClearCase)
  • Egyéb programnyelvek ismerete, pl. C++
  • Második idegen nyelv ismerete (német)
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság​

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

Bérezés: Képességekhez mérten bruttó 1200-1800 Ft/óra között

Jelentkezés: Weboldalon vagy fényképes önéletrajzzal az izso.gergely@onejob.hu címen.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely