Linux scripting tesztelő gyakornok
31 Jan
XI. kerület, Budapest
1200 1800 Ft/óra (Bruttó)

>>Szeretnél részese lenni az Industry 4.0-nak? Vegyél részt a Sinumerik Integrate termékfejlesztésben, mi már a Cloudban is dolgozunk!

>>Büszke lennél arra, ha az általad tesztelt terméket a BMW, Airbus és más nagy gyárak is használnák?

>>Szeretnéd, ha a nyelvismeretedet a munkád során is aktívan használhatnád, fejleszthetnéd?

Budapesti fejlesztő cég keres

Linux scripting tesztelő gyakornokot azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • SINUMERIK  Edge termékcsalád megismerése
  • Tesztkörnyezet kialakítása (hardware-software telepítés, konfigurálás)
  • Tesztautomaták létrehozása, futtatása
  • Részvétel szakmai megbeszéléseken
  • Tesztelési feladatok elvégzése
  • Részvétel a csapat vidám mindennapi életében :)

Elvárások:

  • Linuxos ismeretek
  • Fejlett informatikai tudás
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Előny:

  • Tesztelési és tesztautomatizálási módszerek ismerete
  • CNC szerszámgépekkel szerzett tapasztalat
  • SINUMERIK termékismeret
  • SQL DB ismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Bérezés: Képességekhez mérten bruttó 1200-1800 Ft/óra között.

Jelentkezés: Weboldalon vagy fényképes önéletrajzzal az izso.gergely@onejob.hu címen.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely