Full Stack Webfejlesztő (PHP)
17 Sep
, Budapest
3500 Ft/óra (Bruttó)

Webfejlesztő lehetőség Budapest belvárosában!

Főbb feladatok:
- Megrendelői igények alapján webalkalmazások fejlesztése (kisebb projektek estén akár teljesen önálló munkavégzés)
- CRM és egyéb vállalati rendszerek csapatban történő fejlesztése

Elvárások:
- MySQL ismeret
- PHP magabiztos ismerete (preferáltan Laravel vagy Lumen)
- Jó problémamegoldó készség
- Önállóság

Előnyt jelent:
- Laravel, Symfony vagy egyéb PHP keretrendszer ismerete
- NodeJS és WebSocket tapasztalat
- Angular, React vagy valamely modern JavaScript keretrendszer ismerete

Amit kínálunk
- Rugalmas munkaidő, igény esetén home office lehetőség
- Belvárosi iroda
- Fiatalos csapat
- Fejlődési és hosszútávú karrierépítési lehetőség

Bér: Bruttó 3500 Ft / óra

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a szucs.bettina@onejob.hu címen.

Az e-mailes úton jelentkező személy elfogadja a OnE Job Iskolaszövetkezet adatkezlési szabályzatát (https://onejob.hu/privacyPolicy) és hozzájárul az e-mailben ill. mellékletében megadott adatok kezeléséhez.