Handyman heti 2x2 órában
24 Apr
, Budapest
1765 Ft/óra (Bruttó)

Karbantartó feladatok elvégzésére keresünk diákot heti 2x2 órában

Munkavégzés ideje: várhatóan minden héten kedden és csütörtökön 08:00-tól 10:00-ig

Helyszín: 1139 Budapest Center Point Irodaház

Feladatok:

• Karbantartás, problémamegoldás, helyszíni készenlét, építési ellenőrzések
• Napi ellenőrzést végez az épületben
• Kis projektek kezelése
• Feladatok a Copy point-on: nyomtatók feltöltése papírral, toner csere
• Rendezvényeken történő intézkedések (pl. tárgyalóterem elrendezése ...)
• Telefonhívások kezelése
• Leltár készítése havonta
• A karbantartó csapat nyilvántartásának vezetése
•Felvett feladatok elvégzése és rögzítése
• Hőmérséklet mérés
• Az irodaterület hőmérsékletének ellenőrzése és mérése, valamint és jelentse a felelős vezetőknek
• A közös helyiségek fokozott és folyamatos ellenőrzése
• Napi működésének blokkolások azonnali közlése a területért felelős személyeknek
• Az épületek általános állapotának ellenőrzése a napi munka során (probléma felvétele és bejelentése a megfelelő embereknek)
• Tárolja és távolítja el a nem megfelelő tárgyakat, berendezéseket, és értesíti erről a megfelelő személyt
• Ellenőrzi az információs táblákat, frissíti a képeket, térképeket és lecseréli a régi anyagokat
• Bejövő termékek kezelése: ellenőrzi a beérkező árut a szállítólevél alapján, aláírja és tanúsítja, hogy minden áru megvan

Elvárások:

  • Kiváló belső és külső ügyfélszolgálati készségek
  • Jó kommunikációs készségek
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek a feladatok elvégzéséhez
  • Alapos
  • Jó szervezőkészség
  •  Rugalmas
  • Tanulékonyság
  • Alapvető műszaki ismeretek
  • Beszélgetési szintű angol nyelv
  • Alapvető Microsoft office ismerete
  • Tudj csapatban dolgozni
  • Nyitottság, fejlődőképesség

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, nemzetközi csapat
  • Versenyképes fizetés

A jelentkezéshez küldd el az önéletrajzoat a hollos.anett@onejob.hu címre.

Kapcsolattartó

Hollós Anett