Műszaki gyakornok
12 Nov
X. kerület, Budapest
1200 Ft/óra (Bruttó)

Budapesti telephelyű céghez keresünk műszaki gyakornokot

Feladatok:

-kisegítői munkakör elektromos szakterülettel foglalkozó cég tevékenységében

-Külső helyszíni munkavégzés, felülvizsgáló kolléga segítése

-Dokumentációk készítése, összegzése

Változatos munkavégzés változatos helyszíneken.

Elvárások:

  • erősáramú előképzettség vagy folyamatban lévő villamosmérnöki tanulmányok nappali tagozaton
  • épületvillamossági ismeretek előny, de hiánya nem hátrány
  • erős számítógépes gyakorlati ismeret (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány (nem kizáró)

Feladat:

külső helyszíni munkavégzés, felülvizsgáló kolléga segítése

dokumentációk készítése, összegzése

Szükséges Képességek:

  • megbízható
  • precíz
  • szolgálatkész
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • nyitott személyiség
  • önálló

Munkarend:

Minimum heti 2 alkalom 8.00-16:00-óráig - maximum 5 alaklom 8:00-16:00-óráig

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az izso.gergely@onejob.hu címen

Kapcsolattartó

Izsó Gergely