Fejlesztőmérnök gyakornok - Design
29 Nov
Bicske, Fejér megye
1400 Ft/óra (Bruttó)

A Vincotech Hungária Kft. bicskei csapatába keresünk Fejlesztőmérnök gyakornokot!

Feladatok:

- Schematic rajzolás Altium Designer-ben

- Szimulációs feladatok MultiSim, MatLab ,LTSpice, PSpice, AnSys környezetekben

- Egyszerű áramköri layout-ok változtatása, tervezése

- Alkatrészek footprint-jének megrajzolása – tokozatlan félvezetők

- Egyszerű mérőnyákok tervezése Altium Designer-ben

- Tervekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Elvárások:

- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

- Pontos és precíz munkavégzés

- Valamely tervező software ismerete

Fontos, hogy legyen aktív vagy passzív, nappali hallgatói jogviszonyod és legalább heti 3 napot tudj vállalni és hosszú távon gondolkozz (legalább fél év).

Kiemelkedő fizetés (br. 1400, Ft/óra), bejárás és melegétkezés támogatás! (15 Ft/km a telephely és a lakcím kétszeres távolságára ill. 110 Ft/ledolgozott nap étkezési támogatás)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a toth.bettina@onejob.hu címen.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely